Start arrow Cherub

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Autor serwisu -CHERUB GALLERY PHOTOSHOP-

Witam wszystkich miłośników Photoshopa na stronie, poświęconej temu programowi.

Bez wątpienia Adobe Photoshop jest najlepiej opracowaną aplikacją graficzną na świecie, służącą do obróbki zdjęć i nie tylko.
Swoją przygodę z programem zacząłem podczas zakupu PC-ta w 1997 roku. Była to wówczas czwarta wersja programu a na twardym dysku konkurował z nim Corel Photo Paint. Muszę przyznać, iż wówczas bardziej przyjazny był dla mnie ten drugi. Sytuacja odwróciła się przy kolejnych wersjach obu programów. Przy szóstej wersji Photoshopa zdecydowałem, iż on zostanie moim nadrzędnym oprogramowaniem. Do dziś zgłębiam jego możliwości jako samouk.

Witryna cherub.pl jest stroną prywatną o charakterze instruktażowym i jest prowadzona przez jedną osobę. Nie jest zapychana wyskakującymi oknami reklamowymi, które doprowadzają do wściekłości. To pozwala na spokoje przeglądanie zasobów, jednak wymaga symbolicznej opłaty abonamentowej. Koszt rocznego dostępu to tylko 5 zł.

Zakładając witrynę w kwietniu 2005 roku, robiłem to z potrzeby hobbystycznej. Dzieląc się zdobytą wiedzą sukcesywnie uzupełniałem ją o nowe zasoby. Rosnące z dnia na dzień zainteresowanie, przerosło moje oczekiwania, jak i możliwości finansowe przeznaczone na jej utrzymanie, stąd wprowadzona symboliczna opłata.
W 2005 roku została również zapoczątkowana sprzedaż materiałów instruktażowych i cyfrowych dodatków na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro. Swoją rzetelnością i solidnym podejściem konto cherub_allegro
posiada 100% pozytywnych komentarzy i tysiące zadowolonych klientów. Zapraszam.

W niedługim czasie Cherub Gallery przeistoczyło się w firmę PPHU CHERUB, która nadal dynamicznie rozwija się na rynku Polskim i zagranicznym. Zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów instruktażowych oraz dodatków dla użytkowników oprogramowania Adobe Photoshop.
Od początku 2006 roku została nawiązana współpraca z wydawnictwem Software, które wypuściło na rynek Polski i zagraniczny PSD Photoshop , czasopismo dla grafików i użytkowników Photoshopa.
W 2007 roku działalność została rozszerzona o sklep internetowy photoshop.sklep.pl , w którym użytkownicy Photoshopa mogą skorzystać z mnogości pomocnych zasobów cyfrowych wykorzystywanych w obróbce fotografii i nie tylko.
Firma od początku istnienia zajmuje się również zleceniami na przemianę cyfrowych fotografii. W ofercie PPHU CHERUB znajdują się również instruktaże, oprogramowanie, tablety graficzne, prasa, książki i inne. Wszystko związane z Photoshopem. Sukcesywnie oferta jest rozszerzana o nowe zasoby pozwalające na wykorzystanie ich w pracy i nauce z Adobe Photoshop.

Jako pasjonat edycji obrazów, zamieściłem na stronie dwie galerie do których zapraszam.

Fotodesign - zawiera przykłady zdjęć poddanych edycji, za pomocą zasobów zgromadzonych na stronie. Każde ze zdjęć zawiera miniaturkę oryginalnej fotografii, obrazując różnicę przed i po edycji.

Dark Fantasy - zawiera fotografie poddane maksymalnej edycji, przeistaczając je na grafikę. Dark Fantasy to podgatunek łączący ze sobą fantasy i horror. Jeżeli jesteś bardzo uczuciową, religijną osobą, nie zaglądaj do tej galerii.

    

Zapraszam do korzystania z zasobów Cherub Gallery pod adresami: cherub.pl oraz photoshop.sklep.pl


Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021