Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
PSD 04/2008 (27)
wtorek, 18 marzec 2008


PSD 04/2008 (27)
psd 04/2008
Spis treści:

»Miasto wiatraków - kilka prostych sposobów na ilustracje

Katarzyna Koleta Milde
  Stosując konsekwencję w kolorze i technikach, można stworzy spójną, ciekawą ilustrację. Zapraszam do zapoznania się z procesem powstawania Miasta wiatraków.

»Ilustracja na bazie kreski

Tomasz Biniek
  Jak wiecie, ilustracje można wykonywać na bardzo wiele sposobów. Typowy digital painting to efekt, który przypomina pracę prawdziwymi farbami. Nie ma tam widocznych konturów, jest to przeważnie pracochłonne i trzeba poświecić dość dożo czasu, aby efekt końcowy by zadowalający. W tym tutorialu, pokażę Wam, jak inną metodą można zrobić fajną ilustracje, bazując na konturach

»Projekt opakowania

Tomasz Biniek
  Wiele produktów, które widzimy na co dzień w sklepach ma piękne i kolorowe opakowania. Zwróćcie jednak uwagę, że zamiast zdjęć, widnieją rysunki produktów. Dlaczego? Są one bardziej kolorowe, lepiej dopracowane, cieplejsze i przyjemniejsze dla oka. W tym tutorialu pokażę Wam, jak zrobić ilustrację nadającą si do wykorzystania w projekcie opakowania.

»Samochodwy showcase

Jan Filipowiak
  W poniższym tutorialu wspólnie prześledzimy drogę do atrakcyjnego przedstawienia modelu auta w przykładowym projekcie. Żeby doda pikanterii wprawimy auto w ruch

»Przetwarzanie obrazów diagnostycznych

Krzysztof Kopciowski
  Kolejny raz Adobe zaskakuje nas możliwościami swojego flagowego produktu. Wraz z pojawieniem się wersji Extended Photoshopa CS3 otrzymaliśmy do dyspozycji zaskakującą możliwość przetwarzania danych diagnostycznych. Są to gównie obrazy pochodzące z różnego rodzaju urządzeń medycznych.

»Monitor do grafiki - jak wykonać optymalnego wyboru?

  Dokonując zakupu pewnych rzeczy, staramy się zdobyć jak najwięcej informacji pomocnych w dokonaniu najlepszego wyboru. Dotyczy to w szczególności dóbr luksusowych, mających służyć dugo i niezawodnie. Postanowiliśmy ułatwić Wam decyzję odnośnie wyboru właściwego monitora.

»Wojenna fotografia

Krzysztof Kopciowski
  Stare fotografie często pomagają nam zrozumieć podstawy rekonstrukcji i restauracji zdjęć. Mogą nam również służyć do wykorzystania w rożnych projektach. W tym tutorialu przeprowadzimy podstawową restaurację zdjęcia z użyciem udoskonalonego narzędzia Stempel. Następnie wykorzystamy fotografię do stworzenia grafiki dla gry komputerowej.

»Płaskorzeżba - teksturowanie warstw

Cherub
  W poniższym materiale wykorzystamy kilka tego typu fotografii celem stworzenia grafiki o mrocznym klimacie. Technika, jaką w tym celu wykorzystamy to fotomontaż z zastosowaniem utworzonych kocówek pędzli.


»Ostra jazda - część pierwsza

Andrzej Petelski
  Śledząc różne fora i portale fotograficzne wielokrotnie spotykam się z dyskusjami na temat ostatnich zdjęć. Dla amatora fotografii temat niebanalny, gdyż konieczność wyostrzania każdego zdjęcia opuszczającego matrycę aparatu cyfrowego nie podlega dziś dyskusji.

»Stykówki w Photoshopie

  Photoshop wyposażony jest w użyteczną opcję umożliwiającą automatyczne tworzenie stykówek – inaczej kart, na których znajdują się miniaturowe zdjęcia. Opcja przydatna zwłaszcza przy tworzeniu stron umożliwiających przeglądanie i katalogowanie grup obrazów.

»Wykonanie strony Web w Photoshopie

Artur Adamski
  Nie należy brać dosłownie stwierdzeń o możliwościach zbudowania strony internetowej tylko za pomocą Photoshopa . Nie powinniśmy również całkowicie wykluczać takiej możliwości.

»Accessibility - strony dla każdego

Jan Filipowiak
  Siadając do nowego projektu strony, spisuj wszystko, co chciałbym na niej umieścić, a później biorę kartkę i szkicuj wstępny wygląd. Dobrze jest poświęcić jeszcze chwilę i odpowiedzieć na pytanie, czy dana rzecz będzie widoczna dla niepełnosprawnych internautów.

»Gateway - przestrzeń w 24 calach

Jacek Laskowski
  Firma Gateway to marka oferująca produkty niezawodne, charakteryzujące się najwyższą jakością. Monitory LCD produkowane przez firmę zostały na całym świecie rzesze lojalnych i zadowolonych użytkowników.

»Ekspozycja bez tajemnic

Andrzej Petelski
  

»Test konsumencki lustrzanek cyfrowych
  

Materiały na CD

Adobe Photoshop CS3 i After Effects CS3 PRO - Integracja Zdjęcia Royalty Free oraz filmy instruktażowe (bez dźwięku) i pliki źródłowe do tutoriali.


 

Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021