Start arrow Tutoriale i inne arrow Inne arrow CS4 64bit tylko dla Windows

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
CS4 64bit tylko dla Windows
piątek, 04 kwiecień 2008

Flagowy produkt firmy Adobe Photoshop, zostanie wydany w wersji 64-bitowej wraz z wydaniem kolejnej wersji zestawu aplikacji do tworzenia grafiki, Creative Suite 4. Wersja 64-bitowa Photoshopa CS4 będzie dostępna jedynie dla Windows. Na 64-bitowego Photoshopa dla Mac OS X trzeba będzie poczekać do wydania wersji CS5.

John Nack, główny menedżer Adobe, poinformował w wywiadzie, że rozważano wstrzymanie 64-bitowej wersji produktu dla Windows i wydanie obu jednocześnie, ale zarząd wycofał się z tego pomysłu aby być fair względem klientów używających Windows. Dodatkowym zyskiem z takiego rozwiązania jest doświadczenie w pisaniu 64-bitowych aplikacji, które firma będzie mogła wykorzystać przy pracy na Mac OS X.

Na konferencji WWDC w czerwcu 2007 roku Apple oficjalnie wycofało się z dalszego rozwijania interfejsu Carbon na którym bazowały aplikacje Adobe. W rezultacie Carbon nie jest kompatybilny z aplikacjami 64-bitowymi. Przed programistami Adobe zostało zatem postawione nietrywialne zadanie przepisania produktów tak, by używały innego, niż Carbon, natywnego API Mac OS X — Cocoa. Pierwszą w pełni 64-bitową aplikację korzystającą z Cocoa Adobe ma już za sobą, jest to Lightroom 2.0 Beta.

źródło: dobreprogramy.pl


Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021