Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
PSD 05/2008 (28)
środa, 23 kwiecień 2008

psd 05/2008PSD Photoshop 05/2008 (28)Spis treści:

»Zabójca orków

Tomasz Biniek
  W tym tutorialu pokażę Wam, jak można wykorzystywać materiały, które są dostępne w internecie. Przyspieszy to znacznie naszą pracę i da poczucie większej swobody w tworzeniu. W przeszłości uważałem, że używanie dodatkowych narzędzi w Photoshopie, oprócz pędzli, jest nie na miejscu. Teraz twierdzę inaczej.

»Ork

Tomasz Biniek
  W tym tutorialu pokażę, jak potężnym i silnym narzędziem są tekstury. W połączeniu z pędzlami można bardzo szybko i łatwo uzyskać zadowalające wyniki. W internecie jest cała masa darmowych tekstur, które możemy wykorzystać. Wzbogaci to Wasze prace i uatrakcyjni je.

»Standardy i kreatywność

Jan Filipowiak
  Dobry rzemieślnik bez talentu ma o wiele większe szanse dotrzeć do publiczności niż zaopatrzony w siebie artysta bez znajomości podstaw projektowania. Ta prawda jest bardziej uniwersalna, niż nam sie wydaje i powinna mobilizować wszystkie utalentowane głowy do poświęcenia chwili na naukę tych reguł

»Anioł ciemności

cherub
  W poniższym materiale wykonamy postać fantasy o charakterze upadłego anioła. W tym celu, jako główny motyw wykorzystamy postać z reprodukcji starego, religijnego obrazu.
  


»Malowanie w stylu dark fantasy

Gracjana Zielińska
  Tematyka dark fantasy jest jedną z moich ulubionych. Podczas malowania tej ilustracji zauważymy, jak wiele możliwości oferuje nam Photoshop, nawet gdy mogłoby się wydawać, że utknęliśmy w martwym punkcie.

»Elficka magia

Katarzyna Koleta Milde
  Tworząc ilustrację na konkretny temat należy najpierw przemyśleć co do danej tematyki pasuje. Tworząc więc elfkę wybrałam brązy, skórzane pasy i magię. Zapraszam do prześledzenia procesu powstawania.

»Chłopak zombi

Zuzanna Zbróg
  W tutorialu przedstawię, jak za pomocą odpowiedniego doboru kolorów, tekstury i psiego oka zamienić chłopaka w zombiaka.

»Upadły anioł

Marzena Kamasa
  Śmierć Praksis to jeden z moich ulubionych obrazów. W tej grafice pozwoliłam sobie na wykorzystanie motywu z tego dzieła jednego z mistrzów Renesansu

»Zjawa

Grzegorz Laskowski
  w przygotowanym przeze mnie tutorialu przedstawię jak przy pomocy dymu tytoniowego i zdjęć z zabytkowej części Warszawy stworzyć mroczną grafikę, oraz jak zmienić własną dziewczynę w ducha

»Walka dobra ze złem

Wojciech Błaszczak
  W mrocznych zakamarkach naszej podświadomości czają się dwie silne moce. Twory te, gdy odczują na skórze powiew wiatru moralnych dylematów rozpoczynają walkę o wpływ w umyśle. Czy dobro przezwycięży zło...?

»Ostra jazda

Andrzej Petelski
  W poprzedniej części artykułu dowodziłem jak istotną sprawą dla wyglądu fotografii jest jej ostrość. Dziś chciałbym wywiązać się z obietnicy i zaprezentować różne, najbardziej efektywne i efektowne, sposoby wyostrzania zdjęć

»Zmienne w Photoshopie

Artur Adamski
  W niniejszym artykule nauczymy się personalizować nasze projekty przygotowane w Photoshopie na przykładzie zaproszenia na spotkanie przyjaciół ze szkolnej ławy.

»Optymalna moc dla profesjonalnego grafika

Tymon Wieczorek
  Przyrost mocy komputerów następuje dramatycznie szybko i nie jest to już dla nikogo niespodzianką, natomiast nowym zjawiskiem jest awans technologiczny GPU - czyli procesorów graficznych, będących sercem kart odpowiedzialnych za wyświetlanie obrazu.

Materiały na CD

CD1: Adobe Photoshop CS3 i After Efects CS3 - integracja, Część druga CD2: Ekstrasy


Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021