Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
PSD 06/2008 (29)
poniedziałek, 19 maj 2008
psd_29
PSD 06/2008 (29)

Spis treści:

»czy widać Cię na rynku

Wojciech Błaszczak
  Czy widać Cię na rynku? Jak prezentujesz się wizualnie? Czy odpowiednio dbasz o graficzne zaplecze swojej firmy? Pytania te są ściśle związane z przedstawionym przeze mnie artykułem, w którym poruszam temat reklamy w formie plakatu/ulotki.


»idziemy na miętową herbatę

Marcin Wardęga
  Ostatnio coraz częściej zauważam, że współczesna reklama karmi mnie kwiatkami, motylkami i esami floresami. Motywy te są nieodzownym elementem pojawiającym się na plakatach, w telewizji i Internecie. Skąd wzięła się taka moda i dokąd zmierza?


»tworzenie tożsamości wizualnej

Franz Kirchner
  Dla każdego przedsiębiorstwa, projektu czy marki, ważne jest, aby móc zachować spoistość graficzną w ramach realizacji, środkach komunikacji i dystrybucji. Ważne jest też to, kto bierze udział w takim przedsięwzięciu.


»Identyfikacja wizualna od A do Z

Agnieszka Kamińska
  Co to jest identyfikacja wizualna? Identyfikacja wizualna jest formą komunikacji społecznej pomiędzy nadawcą (firmą), a odbiorcami (klienci, decydenci, współpracujące firmy, itp.).


»abstrakcja na wizytówce

Wojciech Błaszczak
  Już za chwilę stworzymy wizytówkę i papier firmowy, które będą identyfikowane z naszą firmą. Jednak czy musimy tworzyć je na wzór utartych schematów? Czy muszą być proste i nudne? Dajmy ponieść się fantazji i stwórzmy coś, co przedstawi nasze prawdziwe oblicze.


»Cintiq 12 wx

Tomasz Biniek
  Od kilku lat jestem szczęśliwym użytkownikiem standardowych tabletów Wacom. Uważam, że jest to najlepsza firma, produkująca te fantastyczne urządzenia. Myślałem, że to co posiadam, jest już szczytem moich marzeń. Do czasu, aż jakiś czas temu dostałem tablet firmy Wacom Cintiq 12WX.


»tożsamość wizualna


  Zajmowanie się grafiką, infografią, ilustracją, projektowaniem stron, DA, powoduje, że pewnego dnia nasuwa się pytanie: kiedy zabrać się za własny biznes?


»kampania reklamowa Google AdWords

Michał Kowalski
  Czyli jak zwiększyć skuteczność kampanii reklamowej 828 razy w 7 minut


»trochę teorii o prezentacji multimedialnej

Paweł Polisiak
  Pierwsze zlecenie otrzymaliśmy w prosty sposób. Agencja sieciowa, która dotychczas realizowała filmy i prezentacje policzyła czas pracy w minutach, a ilość efektów specjalnych 3D w sekundach obwarowując wszystko licznymi zastrzeżeniami.


»photoshopowy kosmos

Łukasz Koszela
  Większości ludzi nigdy nie będzie dane obejrzeć galaktyki z bliska, a loty w kosmos jeszcze dugo pozostaną poza zasięgiem zwykłego śmiertelnika. Dziki temu tutorialowi każdy z nas będzie mógł cieszy się kawałkiem swojego własnego wszechświata.


»roll the rock

Marcin Kowalczyk
  Z pewnością każdy kto interesuje się grafiką komputerową nie raz zastanawiał się, jak pokazać zdjęcia w nieco inny sposób. W poniższym tutorialu zaprezentuje, jak dokonać małej metamorfozy kilku plików źródłowych, aby przenieść odbiorcę w świat fantastyki inspirowany malarstwem XX wieku.


»Filatelistyka

Tomasz Gądek
  Kiedy byłem mały kolekcjonowałem znaczki pocztowe. Najbardziej ceniłem te, które były oryginalne, a zdobycie ich było bardzo trudne. Teraz sam tworze sobie znaczki i wiem, że są to jedyne egzemplarze na świecie.


»uwaga wyboje!

Andrzej Petelski
  Dziś dla miłośników fotografii i czcicieli Photoshopa tutorial-żarcik, z pomocą którego możemy siostrze lub córce zrobić psikusa dołączając co nieco do jej zdjęcia.


»personalizacja fotografii

Jan Biłyk
  Są takie trzy rzeczy w każdym z nas, które ktoś niedawno połączył w bardzo fajne narzędzie do robienia sobie ciekawych prezentów. wszystkie trzy diagnozy są może nieszczególnie odkrywczego, ale ich połączenie stworzyło kilka lat temu coś, co nazwano personalizacją fotografii.


»blister dla Mennicy

Witold Krysiak , Małgorzata Rodek
  Proces tworzenia, wydawałoby się nieskomplikowanego pudełka, w którym zamknięte są monety, wcale nie jest taki prosty. Przebiega przez kilka etapów, począwszy od zaprojektowania formy wizualnej, na odpowiednim dobraniu procesów poligraficznych kończąc.


»cała prawda o krzywych

Damian Sepczuk
  Operacje na krzywych dają użytkownikowi bardzo duże możliwosci manipulacji obrazem. Wprawny grafik jest w stanie za ich pomocą nie tylko poprawić niedoświetlone zdjęcie, ale również osiągnąć efekty typu cross-proces czy niebanalny kontrast


»Paint.NET

Patryk Szlogowski
  w dobie grafiki komputerowej na wysokim poziomie zostaje nam, szarym użytkownikom komputera jedynie wybór środowiska, w którym będziemy pracować. Profesjonaliści, którzy zarabiają robiąc grafikę zapewne wybiorą Photoshopa lub inny komercyjny, drogi program


Materiały na CD

CD1: Budowanie wizerunku firmy CD2: Ekstrasy.


 


Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021