Start arrow Tutoriale i inne arrow Inne arrow Photoshop na iPhone już dostępny

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Photoshop na iPhone już dostępny
czwartek, 03 grudzień 2009

Program Adobe Photoshop.com Mobile na iPhone, którego premiera odbyła się 9 października 2009 r. jest już dostępny we wszystkich krajach, w których działają sklepy iPhone App Store. Nowy program umożliwia użytkownikom łatwe edytowanie, przesyłanie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć bezpośrednio z telefonów iPhone.


Adobe Photoshop.com Mobile na iPhone, od kilku tygodni utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych darmowych programów i cieszy się największym powodzeniem w sklepach Apple App Store w kategorii fotografia. Program został już pobrany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przez ok 3 miliony odbiorców.
 

W krajach, w których program jest dostępny, użytkownicy mają do dyspozycji podstawowe  narzędzia do edycji zdjęć, takie jak obcinanie i obracanie obrazu, oraz kreatywne efekty dotykowe i filtry. Ponadto korzystając z serwisu Photoshop.com mogą rozbudowywać kolekcję swoich zdjęć i dzielić się nimi wysyłając  je bezpośrednio z programu.

Program jest dostępny we wszystkich krajach, w których działają sklepy iPhone App Store. W pierwszym okresie występuje tylko w wersji angielskiej.
Więcej informacji tutaj. Z Photoshop.com można się także połączyć w serwisach Facebook i Twitter.

Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021