Start arrow Tutoriale i inne arrow Inne arrow Odświeżony Photoshop Express

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Odświeżony Photoshop Express
piątek, 27 sierpień 2010

Adobe zaktualizował swój internetowy pakiet graficzny - dzięki wprowadzonym zmianom osoby chcące skorzystać z Photoshop Express Editor nie muszą już posiadać konta w serwisie Photoshop.com.

Photoshop Express to bezpłatna aplikacja internetowa pozwalająca na edycję, organizowanie i udostępnianie zdjęć. Aktualizacja dotyczy trzech składników internetowego pakietu Adobe - Photoshop Express Editor, Organizer i Uploader. W przypadku pierwszej z wymienionych aplikacji największą nowością jest zniesienie obowiązku logowania do usługi, dzięki czemu z Photoshop Express Editor można korzystać bez zakładania konta na stronie Adobe. Każdy może więc bez żadnych ograniczeń wgrywać do PEE zdjęcia bezpośrednio z dysku komputera, poddawać je obróbce i na powrót zapisywać na dysku komputera.

Drugi składnik pakietu - Uploader - został uproszczony w celu poprawienia wygody korzystania. Uploader obsługuje pliki w formacie JPEG, PSD oraz RAW i może je automatycznie zsynchronizować z kontem Photoshop.com. Trzeci z elementów - Photoshop Express Organizator - doczekał się się nowego wyglądu i przebudowy sposobu wyświetlania galerii. Dzięki wprowadzonym zmianom opisy i komentarze do zdjęć są bardziej widoczne. Ponadto grafiki mogą być udostępniane na nowej, oddzielnej stronie, która zawiera między innymi dodatkowe informacje o fotografiach pobierane z tagów EXIF zagnieżdżonych w plikach graficznych.

Adobe zaktualizował także aplikację Photoshop Express dla Androida. Nowe wydanie 1.3 umożliwia użytkownikom odtwarzanie filmów z biblioteki Photoshop.com i zawiera wiele poprawek zwiększających wydajność filtrów. Ponadto dzięki nowej funkcji autosychronizacji zdjęcia wykonane kamerą telefonu mogą być automatycznie przesyłane na konto Photoshop.com. Adobe zapowiedział, że planuje w niedługim czasie wydać nowe wersje Photoshop Express na iPada i telefony iPhone. 

źródło: dobreprogramy


Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021