Start arrow Spis zawartości arrow Elements+ 3.0

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Elements+ 3.0
środa, 13 październik 2010


cherub.plElements+ to drobne narzędzie, które aktywuje ukryte funkcje programu Adobe Photoshop Elements. Wydana wczoraj wersja 3.0 programu Elements+ dla systemów Windows i Mac OS X została przystosowana do pracy z wydaną niedawno wersją programu Adobe Photoshop Elements.

Adobe Photoshop Elements jest bardziej rozbudowany, niż widać na pierwszy rzut oka. Wiele popularnych i czasami niezastąpionych funkcji, jak krzywe czy obsługa inteligentnych obiektów, jest niedostępnych z poziomu interfejsu graficznego programu. Program Elements+ po instalacji umieszcza polecenia wywołujące ukryte wcześniej funkcje w menu programu i przez to znacznie rozszerza możliwości Adobe Photoshop Elements.
Elements+ odblokowuje funkcje związane z edycją koloru, zaznaczenia, dodatkowe operacje na warstwach, obsługę inteligentnych obiektów (Smart Objects), maski, inteligentne filtry, zaawansowane funkcje tekstu (na przykład umieszczanie na ścieżce) oraz obsługę ścieżek wektorowych. Ponadto instalator Elements+ dodaje do Adobe Elements skrypty usprawniające pracę z wieloma plikami (kolejka, zamykanie wielu, nowy obraz z zaznaczenia itp.) oraz bogatą paletę skrótów klawiszowych (skrypt Shortcut+).

Najważniejszą nowością w tej wersji Elements+ jest możliwość odblokowania ukrytych funkcji w Adobe Photoshop Elements 9. Niektóre narzędzia, jak transformacja zaznaczenia i dodawanie maski rastrowej do warstwy zostały dodane do Photoshop Elements 9, więc naturalnie ich obsługa znikła z najnowszego Elements+. Niestety, ze względu na zmiany w wydaniu Photoshop Elements dla systemu Windows, korekta ekspozycji, zmiana jaskrawości kolorów i warstwa zmieniająca obraz na czarno-biały dostępne są tylko na systemie Mac OS X.

żródło: dobreprogramy.pl


Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2020