Start arrow Tutoriale i inne arrow Książki arrow Fotografia cyfrowa - Edycja zdjęć

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Fotografia cyfrowa - Edycja zdjęć
wtorek, 19 kwiecień 2005

Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęćfotografia cyfrowa

Autor: Scott Kelby
Format: B5, stron: 376 (w kolorze)
Data wydania: 10/2003

Niniejsza książka jest wyjątkowa pośród innych publikacji kierowanych do fotografików cyfrowych -- prezentuje sprawdzone sposoby na osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Nie ma tu miejsca na nudne wywody teoretyczne; nikt nie będzie Ci kazał niczego wymyślać samodzielnie. Zamiast tego znajdziesz opisy technik używanych przez najlepszych specjalistów w dziedzinie fotografii cyfrowej i retuszu zdjęć. Ta książka powie Ci wprost, jakich ustawień używać, kiedy i dlaczego.

Jeśli szukasz książki w stylu "powiedz mi wszystko, co wiesz na temat filtru wyostrzającego", to lepiej odłóż tę publikację z powrotem na półkę. Zamiast niej możesz sobie kupić dowolną inną książkę o Photoshopie -- na pewno znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania. Po niniejszą książkę sięgnij tylko wówczas, gdy interesują Cię sztuczki, jakimi posługują się fachowcy od fotografii cyfrowej podczas edycji, korekcji, retuszu i prezentacji swoich dzieł najbardziej wymagającym klientom na tej planecie. Będziesz zachwycony tym, jak proste i efektywne są stosowane przez nich metody.

Dzięki książce poznasz:

  • Sekrety profesjonalnego retuszu fotografii
  • Zasady prawidłowej korekcji kolorystycznej fotografii
  • Zdumiewające techniki "rzeźbienia ciała"
  • Jak i dlaczego zawodowcy edytują zdjęcia w trybie 16-bitowym
  • Sztuczki zwiększające produktywność
  • Techniki wyostrzania, którymi naprawdę posługują się zawodowcy
  • Sposoby radzenia sobie z typowymi problemami występujących w obrazach pochodzących z cyfrowych aparatów fotograficznych
  • Techniki usuwania z obrazów szumu i kolorowych otoczek, a także sposoby ochrony swoich prac przed naruszeniem praw autorskich
  • Najlepsze fotograficzne efekty specjalne

O autorze:

Scott Kelby jest redaktorem naczelnym pisma Photoshop User, przewodniczącym stowarzyszenia NAPP, skupiającego profesjonalnych użytkowników Photoshopa, dyrektorem szkoleniowym seminarium Adobe Photoshop Seminar Tour i jednym z najlepszych instruktorów tego programu w Ameryce. Scott jest również autorem bestsellerowych książek "Photoshop Photo-Retouching Secrets" i "Photoshop Down & Dirty Tricks", a także współautorem pozycji "Photoshop Killer Tips". Jego lekki i przyjemny sposób przekazu czyni naukę zabawną. Każdego roku Scott spotyka się na swoich seminariach z tysiącami studentów, dlatego w jego książkach pojawiają się zawsze najświeższe informacje o najlepszych technikach edycji cyfrowych obrazów.
helionGrafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021