Start arrow Tutoriale i inne arrow Inne arrow Adobe Photoshop Elements 4.0 w tabletach Wacom Graphire4 Studio

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Adobe Photoshop Elements 4.0 w tabletach Wacom Graphire4 Studio
wtorek, 01 sierpień 2006

Adobe Photoshop Elements 4.0 w tabletach Wacom Graphire4 Studio.

Wacom, wiodący producent tabletów piórkowych i interaktywnych tabletów LCD, poinformował o aktualizacji oprogramowania zestawów Graphire4 Studio i Graphire4 Studio XL. 

Seria tych produktów została zaprojektowana dla fotografów amatorów, którzy rejestrują rodzinne wydarzenia, takie jak urodziny, śluby czy wakacje, i pragną uzyskać jak najlepszy efekt ze swoich cyfrowych zdjęć. Od teraz, wszystkie zestawy Graphire4 Studio będą wyposażone w oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 4.0.

Photoshop Elements 4

Program Adobe Photoshop Elements 4.0 wyposażony jest w nowe narzędzia do edycji obrazu oraz pomaga użytkownikowi w efektywnej organizacji jego zdjęć. Użytkownicy tabletów Wacom skorzystają w szczególności z dwóch nowych narzędzi: Magic Selection Brush oraz Magic Extraction Brush. Obydwa narzędzia pozwalają na prostsze, intuicyjne wybieranie i edycję fragmentów fotografii. Przy pomocy pióra wybór ten jest wyjątkowo łatwy i dokładny.

Tablet piórkowy Graphire4, posiadający rozdzielczość 2000 dpi, pozwala z dużą precyzją edytować fotografie i filmy oraz korzystać z aplikacji graficznych. Pióro Graphire rozpoznaje 512 poziomów nacisku, oferując tym samym niezwykłą dokładność przy pracy z cyfrowymi fotografiami.

Kompletny zestaw Graphire4 Studio oraz Studio XL tworzy tablet wraz z piórem, sterowniki na płycie CD i oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 4.0. Zestaw Graphire4 Studio zawiera tablet z obszarem roboczym w rozmiarze A6, natomiast obszar roboczy tabletu w zestawie Graphire4 Studio XL to A5. Jak wszystkie pozostałe pióra firmy Wacom, pióro Graphire4 jest bezprzewodowe i nie wymaga baterii zasilających.

Tablety Graphire4 posiadają połączenie USB i są kompatybilne z systemami Windows 98SE, ME, 2000, XP lub nowszym, oraz Mac OS 10.2.8 lub nowszym i wymagają sterownika na płycie CD.

Więcej informacji dotyczących serii produktów Graphire4 dostępne jest na stronie http://www.my-graphire.com/ 

Żródło: WACOM 


Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021