Start arrow Tutoriale i inne arrow Inne arrow Photoshop Elements 5.0

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Photoshop Elements 5.0
środa, 13 wrzesień 2006

Photoshop Elements 5.0Światło dzienne ujrzała kolejna, piąta wersja Photoshop Elements. Adobe Photoshop Elements jest "okrojoną" i znacznie tańszą wersją Photoshopa. Został zaprojektowany z myślą o entuzjastach fotografii, hobbystach oraz użytkownikach biurowych, którzy potrzebują prostego w obsłudze, a jednocześnie efektywnego narzędzia do obróbki cyfrowych obrazów. Photoshop Elements daje dostęp do wielu zaawansowanych funkcji oraz narzędzi wykorzystywanych przez profesjonalnych grafików, a zaczerpniętych z najlepszego wzorca, jakim jest Adobe Photoshop. Wraz z Photoshop Elelemnts jest sprzedawana kolejna, trzecia wersja Adobe Premiere Elements.
SAN JOSE, Kalifornia — 12 Września 2006
— Adobe Systems Incorporated poinformowało o wprowadzeniu nowego produktu Adobe® Photoshop® Elements 5.0, będącego rozwinięciem ich najlepiej spezedającego się programu. Dostępny dla Windows®, Photoshop Elements oferuje nowe i jeszcze bardziej uniwersalne narzędzia do zarządzania plikami, łatwej edycji obrazów i publikacji swoich zdjęć. Adobe Photoshop Elements pozwala na szybkie korekty zdjęć, dokonywane za pomocą jednego kliknięcia, a zarazem oferuje bardzo zaawansowane techniki.

Ponadto firma Adobe przedstawiła Adobe Premiere® Elements 3.0, kompletny pakiet oprogramowania do domowej edycji video. Dostępne również jako osobne programy, Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements dają użytkownikom szerokie możliwości edycji ich zdjęć i filmów.

“Fotografia cyfrowa odmieniła sposób, w jaki ludzie utrwalają momenty i wspomnienia, a współczesne aparaty, a nawet telefony komórkowe potrafią osiągać naprawdę interesujące rezultaty” powiedział John Loiacono, senior vice president of Creative Solutions Business Unit w Adobe. “Adobe Photoshop Elements daje użytkownikowi twórczą swobodę, by wydobył ze swojego aparatu pełnię możliwości; wyposażony w zaawansowane i zarazem dostępne narzędzia edycyjne, z których słynie Photoshop. Rezultatem są doskonałe obrazy, którymi można cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi - czy to w sieci, czy za pomocą odbitek drukowanych”.

Pokaż, podziel i ciesz się swymi zdjęciami

Photoshop Elements umożliwia publikację i dzielenie się zdjęciami w wyjątkowo łatwy sposób, dostarczając edytowalne, tematyczne szablony, wielostronicowe dokumenty i wybór ponad 100 typów opraw. Dzięki zastosowaniu techniki „przeciągnij i upuść”, zdjęcia mogą być przesuwane i skalowane. Nowa funkcja Map View pozwala na przyporządkowanie zdjęć do lokacji na mapie satelitarnej, dzięki czemu łączy wspomnienia z miejscem zrobienia zdjęcia.

Adobe Photoshop Services są dostępne z samego programu i oferują nowe, ciekawe możliwości dzielenia się zdjęciami. Interaktywna galeria oparta na Adobe Flash®, zwana Adobe Photoshop Showcase pozwala udostępniać zdjęcia za darmo, a wersji zaawansowanej - za pomocą strony internetowej. Takie galerie internetowe mogą przybierać formę albumu z odwracanymi stronami, zimowej scenerii z padającym śniegiem albo wirującej karuzeli. Zdjęcia mogą być wysłane bezpośrednio do CEIVA, serwisu zajmującego się oprawą fotografii, lub przesłane przez serwis PhotoStamps.com (usługa dostępna wyłącznie w U.S.). Wydruk za pomocą jednego kliknięcia można zamówić w laboratoriach Kodaka, a dzięki Photoshop Elements, tworzenie i zamawianie albumów staje się interesującym przeżyciem.

Poznaj narzędzia zaawansowanej edycji

Nowe funkcje edycyjne dają użytkownikom większe możliwości dokonywania typowych czynności wykonywanych przy obróbce zdjęć. Nowe narzędzie konwersji do czerni i bieli dodaje dramatyzmu i elegancji fotografiom, błyskawicznie zamieniając kolorowe fotki w wyraziste czarno białe zdjęcia z głębią kontrastu. Narzędzie Adjust Color Curves pozwala osiągnąć doskonały poziom ekspozycji dla każdego zdjęcia. Photoshop Elements pozwala także na łatwe wyeliminowanie typowych zniekształceń powstających przy fotografowaniu.

Kompleksowe rozwiązania dla każdego użytkownika

Adobe oferuje szeroką gamę produktów z rodziny Photoshopa, która potrafi zaspokoić oczekiwania wszystkich odbiorców: Photoshop Album Starter Edition dla świeżo upieczonych foto-amatorów, Photoshop Elements dla entuzjastów fotografii cyfrowej i Photoshop CS2 dla wymagających użytkowników, zajmujących się fotografią zawodowo.

Ceny i dostępność

Nowe produkty Adobe do cyfrowej obróbki zdjęć i filmów będą dostępne od pażdiernika 2006 na stronie www.adobe.com i w innych punktach dystrybucji. Informacje o innych wersjach językowych, cenach, upgrade i obsłudze w innych krajach można znaleźć na stronie www.adobe.com/products/photoshopelwin/ 

Źródło: PhotoshopBews

Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021