Start arrow Tutoriale i inne arrow Inne arrow Deke McClland w Lynda.com

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Deke McClland w Lynda.com
piątek, 15 wrzesień 2006

Deke McClland w Lynda.com

Lynda.com, lider w dziedzinie video szkoleń z zakresu mediów cyfrowych i oprogramowania dla projektantów, poinformował o nawiązaniu współpracy z autorem i instruktorem Deke McClellandem oraz o dostępnym nowym, przygotowanym wspónie z Deke video szkoleniowym dotyczącym Akcji i Automatyzacji w Photoshopie CS2.

Autor ponad 100 książek i video, Deke McClelland jest znanym wykładowcą i ekspertem programów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign oraz - w szerszym zakresie - spraw związanych z grafiką komputerową i projektowaniem. Od momentu, gdy zaczął pisać w roku 1987, jego książki sprzedały się w ponad 3.5 milionie egzemplarzy w 24 językach.

Jest członkiem “Drużyny Marzeń” instruktorów Photoshop World oraz wydawcą magazynu Photoshop User. W roku 2002 został wprowadzony do „Korytarza Sław” („Hall Of Fame”) National Association of Photoshop Professionals Photoshop.

Jesteśmy zaszczyceni, że Deke dołączył do grona naszych cenionych autorów. Ma on jedyny w swoim rodzaju talent, który powoduje, że chcesz się uczyć więcej i z pewnością stanie się popularny wśród naszych odbiorców mówi Lynda Weinman, właściciel lynda.com.

Pierwszy z wielu planowanych odcinków video z serii Online Training Library™  przygotowany przez Deke będzie zatytułowany „Akcje i Automatyzacja w Photoshopie CS2”, w którym poznajemy sposoby osiągnięcia w Photoshopie więcej w krótszym czasie. „To jedna z najbardziej ekscytujących informacji jaką się miałem przyjemność się podzielić” mówi Deke. „Stopień, w jakim można zamienić Photoshopa w ‘kombajn’ do obróbki obrazów jest naprawdę zadziwiający”.

“To jest kurs o dużym znaczeniu, ponieważ Deke podejmuje temat, który mógłby być nużący, a podaje go w sposób pełny humoru, entuzjazmu i ciekawych przykładów. Dzieli się się z nami znajomością wielu technik i sztuczek, które są naprawdę wyjątkowe i wykraczają poza granice tego, czego moglibyśmy się spodziewać” dodaje Lynda.

Każdy, kto ma dostęp do internetu, może obejrzeć video „Photoshop CS2 Actions and Automation” po dopełnieniu subskrypcji w lynda.com Online Training Library™. Osobne wydanie tego video na płycie DVD planowane jest na wrzesień.

Subskrypcje w Lynda.com Online Training Library™ zaczynają się od poziomu $25 miesięcznie i dzięki temu uzyskujemy dostęp do ponad 14,000 video szkoleniowych pokrywających szeroki wachlarz narzędzi, technik i oprogramowania. Subskrybenci mają nieograniczony dostęp do filmów. Dostępne są również subskrypcje dla wielu użytkowników dla firm i instytucji, które pragną zapewnić szkolenia grupom.


Źródło: PhotoshopNews

Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021