Start arrow Tutoriale i inne arrow Inne arrow CS3 i CS3 Extended

Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
CS3 i CS3 Extended
sobota, 31 marzec 2007

Różnica miedzy CS3 i CS3 Extended wg Adobe.cs3
Photoshop CS3

Wykorzystaj atut ulepszonej produktywności i przebiegu pracy, niezrównanej mocy edycji i przełomowych możliwości kompozycyjnych.

Idealny dla:

-
Profesjonalnych fotografików
-Zaawansowanych fotografików amatorów
-Projektantów grafiki
-Projektantów stron Web

Photoshop CS3 dla fotografików profesjonalistów

Niezależnie od tego czy przechwytujesz poprzez obrazy najważniejsze chwile życia na weselach czy w portretach, lub tworzysz wyszukaną sztukę, profesjonalni fotograficy od wielu lat polegają na oprogramowaniu Adobe Photoshop, które zapewnia im najwyższą w procesie tworzenia kontrolę. A teraz z nową wersją  Photoshop CS3, fotograficy mogą udoskonalić  swoje obrazy za  pomocą niedestrukcyjnych filtrów i jeszcze lepszej korekcji kolorów, klonowania, oraz narzędzi naprawczych. Możliwe jest również tworzenie  skomplikowanych  kompozycji  dużo łatwiej niż kiedykolwiek z  wykorzystaniem przełomowych  narzędzi do automatycznego wyrównywania i blendowania warstw, tworzenia szybkiej selekcji a nawet  dużo więcej…

Projektanci grafiki i stron Web

Od lat oprogramowanie Adobe Photoshop wspomaga projektantów w przenoszeniu ich wizji na zdjęcia, strony Web czy wirtualnie gdziekolwiek indziej.
Obecnie z PhotoshopCS3 możesz eksperymentować bardziej swobodnie używając bezpiecznych filtrów. Możesz zarządzać i korygować kolory jeszcze łatwiej.
Możesz używać zautomatyzowanych dodatków do zaawansowanych układów kompozycyjnych, jak również możesz liczyć na ulepszony interfejs i inne osiągnięcia stworzone z myślą byś mógł osiągnąć jeszcze więcej mniejszym nakładem czasu.

Adobe Photoshop CS3 Extended (Rozszerzony)

Weź wszystko z Photoshop CS3 plus narzędzia do edycji 3D i zawartości opartych na animacji i wykonania analiz obrazu.

Idealny dla:

-
Filmu, Video, i profesjonalistów multimediów
-Grafików i projektantów Web używających efektów 3D i animacji
-Wytwórców profesjonalistów
-Medycznych profesjonalistów
-Architektów i inżynierów (AEC)
-Naukowych badaczy

3D i projektanci animacji

Profesjonaliści od multimediów, video, filmu oraz projektanci Web i graficy używający 3D i animacji polegają od dawna na programowaniu Adobe Photoshop, które pomaga im tworzyć i osiągać wizualne dzieła będące wyjściem do wielu innych mediów. Teraz, wraz z nowym oprogramowaniem Photoshop CS3 Extended, możesz w pełni doświadczyć mocy i możliwości zestawu narzędziowego do edycji obrazu nowego Photoshopa w trakcie edycji 3D i animacji. Nowe udoskonalenia zawierają zdolność do malowania i klonowania na wieloklatkowych sekwencjach video, zastosowania bezpiecznych (bezstratnych) efektów jak również przeprowadzić 3D kompozycje oraz edycje tektur. Mogą Państwo cieszyć się teraz bardziej wydajnym edytowaniem obrazu w czasie kreowania swoich pomysłów.

Wytwarzanie i inżynierowie projektu

Zdobywanie nowego biznesu, spełnianie oczekiwań  klientów, zarządzanie budową, testowanie, dokumentacja i zapewnienie  dystrybucji produktów I usług w krótkim czasie i przy dużej oszczędności kosztów. Teraz to wszystko jest możliwe dzięki nowym, udoskonalonym możliwościom oprogramowania dostarczonego przez Adobe w postaci CS3 Extended, który pomoże Ci w osiągnięciu tych celów.
Wsparcie dla wspólnie wymiennych formatów 3D oznacza, że możesz importować modele 3D, edytować ich tekstury i łatwo kompozytować je z zawartościami 2D i 3D dla prezentacji, broszur produktów,  przewodników i instrukcji. Możesz ustawić skale obrazu, dokonać pomiarów i wyeksportować do arkusza kalkulacyjnego a nawet wykonać pomiary w perspektywie za pomocą udoskonalonego Vanishing Point.
Możesz również łatwo przekształcić obrazy CAD w animacje w celu prezentacji, montażu (składu) interaktywnych instrukcji i do innych celów.

Dla medycznych zastosowań profesjonalnych

Obrazy cyfrowe odgrywają fundamentalną rolę w pracy zawodowych lekarzy, zarówno przy wykonywaniu diagnostyki jak i wyszukiwaniu obecnych zasobów dotyczących pacjentów.
Teraz oprogramowanie Adobe Photoshop CS3 Extended pomaga fizykom i innej profesjonalistycznej opiece medycznej lepiej wykonywać opiekę nad pacjentami za pomocą potężnych narzędzi do procesu dokumentacji i analizy leczenia jak również wizualizacji potencjalnych rezultatów.

Architekci, inżynierowie, zawodowi konstruktorzy

Oprogramowanie nowego Adobe Photoshop CS3 Extended dostarcza zasobnych narzędzi, które mogą pomóc Ci w przejrzystej  komunikacji, w wyeksponowaniu wizualnym pomysłów i dużej oszczędności czasu dzięki automatyzacji wspólnych zadań.
Nowe kompozytowanie 3D i możliwości edycji tekstur, narzędzia pomiarowe 2D i 3D oraz wsparcie dla 3D w Vanishing Point są tylko namiastką tych opcji, które pozwalają Ci pracować jeszcze wydajniej ze wszystkimi Twoimi rysunkami i projektami.

Dla naukowych badaczy

Nieustanny rozwój cyfrowej obróbki obrazów wnosi nowe korzyści dla naukowych badań. Rosną również nowe wyzwania i oczekiwania. W nowym Adobe photoshop CS 3 Extended nowe narzędzia do pomiaru i analizy, ulepszone wsparcie dla 32-bitowych obrazów i wsparcie dla otwartych standardów i MATLAB’a  są tylko kilkoma opcjami które umożliwiają badania naukowe, w tym pozyskiwanie, interpretacje i rozszerzanie informacji w jeszcze bardziej efektywny i wydajny sposób.   


Źródło: Adobe

Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2021