Menu witryny
Start
Tutoriale i inne
Spis zawartości
Szukaj w serwisie
Autor witryny
Cherub
Galeria Fotodesign
Galeria Dark Fantasy
Kontakt
Regulamin

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.

powered_by.png, 1 kB
Jak zapłacić abonament?
czwartek, 06 grudzień 2007

Jak zapłacić abonament? Czy abonament jest ważny rok kalendarzowy?

W celu dokonania wpłaty abonamentu należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji zapłaty pod podanym linkiem zapłać abonament.

Po dokonaniu wpłaty oczekuj danych do logowania, które otrzymasz na swój adres e-mail. Na ogół trwa to od kilku minut do kilku godzin w zależności od pory dnia i możliwości transakcyjnych Twojego banku.
Abonament jest ważny do miesiąca, w którym został opłacony, roku następnego. Przykładowo, dokonując wpłaty abonamentu w grudniu 2012 roku jest on ważny do grudnia roku 2013 itd.

Wprowadzenie tej niewielkiej opłaty zostało spowodowane bardzo dużymi potrzebami technicznymi utrzymania strony. Witryna cherub.pl
jest stroną prywatną o charakterze instruktażowym i jest prowadzona przez jedną osobę. Z chwilą jej powstania w 2005 roku, miała jedynie służyć moim potrzebą podzielenia się wiedzą o Photoshopie z innymi miłośnikami tego programu. Niestety ilość tych miłośników przekroczyła moje oczekiwania i możliwości finansowe przeznaczone na jej utrzymanie. Zdecydowałem, że strona nie będzie zapychana wyskakującymi oknami reklamowymi. W takim przypadku chcąc mieć spokój psychiczny podczas przeglądania witryny, została wprowadzona symboliczna kwota abonamentu w wysokości 5 zł.

Grafika i zawartość są chronione prawem autorskim - Cherub Gallery 2005-2020